"Enter"a basıp içeriğe geçin

Zaman Çabuk Geçiyor

Uzun zamandır hiçbirşey yazamadım buraya. Arada geçen zaman içerisinde aslında bayağı yazı yazabileceğim malzemelerim oldu ama fırsat bulamadım işte bir şekilde.

TRF1.Net Karting Ligi başladı mesela ve ilk yarışı yaptık bile. Çok eğlenceli olacağını tahmin etmiştim ve tahmin ettiğim gibi oldu. İlk yarış için beklentilerimi karşılayan bir sonuç aldım diyebilirim. Bir sonraki yarış 24 Mayıs’ta yapılacak. O yarışla ilgili detaylı yazı mutlaka yazacağım çektiğim resimleri de ekleyerek. Karting meraklıları için birebir. Karting Ligi dışında ERC’de medya olarak bulunduk yine TRF1.Net ekibi olarak. Güzel fotoğraflar çektik ve sitede yayınlandı. Ligi ve ERC’yi merak edenler TRF1.NET sitesini ziyaret ederek bilgi alabilir.

Bunların dışında okulum devam ediyor. Çalıştığım part-time işe geri döndüm. Online kazanç sistemleri hakkında bir sürü bilgi edindim ve devam ediyorum. Bolca da gezip tozdum tabiki 🙂

Bugün Büyükada gezisi yaptık okul arkadaşlarımızla. Büyükada’dan bir kaç güzel fotoğraf eklemeden olmaz doya doya bakın resimlere. Gitmediysenizde mutlaka tavsiye ederim.

Bu gecelik bu kadar yeter sanırım. Yarın sabah kalkıp (daha doğrusu kalkmaya çalışıp)  okula ve işe gitmem gerekiyor. Çok geçe bile kaldım sanırım. Haydi sağlıcakla…

İlk Yorumu Siz Yapın

    Bir Cevap Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir